Hakkımızda

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Piramit Nakliyat olarak size sunacağımız çözümler ile aldığımız işin bizim varlığımızın bir parçası olarak değerlendirme anlayışımızı görünce içinize rahatlık ve güven serpeceğimizi hissedeceksiniz. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Piramit Taşımacılık uzman kadrosu, yüksek teknolojisi sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü nakliyeye özel ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Piramit Nakliyat hizmetinizde. Piramit evden eve nakliyat olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ettik.

Taşımacılık sektöründe uzun yıllardan beri bulunduğumuz için nakliye planlaması evi taşıma aşamasından daha fazla önemli bir süreçtir. Çünkü eşyaların sığabileceği bir aracın gönderilmesi aksi takdirde eşyalarınızın araca sığmama durumu vardır. Evin büyüklüğüne göre (1+1, 2+1, 3+1…) eleman geleceği için eksik eleman gelmesi durumunda taşıma işlemi uzamaktadır. Uzman ekibimizle sizlere bu planlamaları en uygun şekilde yaparak sizlerin memnun bir ev taşıma işlemi sunmaktayız.

Piramit Nakliyat ailesi olarak İstanbul merkezli tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağımız bulunuyor. Ülkemizin bir ucundan diğer ucuna evinizi taşımak firmamız tarafından zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Hızlı, güvenilir, profesyonel bir ekip, eşya taşımaya uygun araçlar sunduğumuz standart bir hizmettir.

her zaman daha fazlası içinpiramit nakliyat

yaratıcı çözümler

Eşyanın taşınması sorunsuz bir şekilde taşınması işlemi.

parça eşya taşıma

Az miktardaki eşyaların taşıması.

mobil uyumlu website

Telefon, tablet ve bilgisayardan rahat erişim imkânı.

hızlı hizmet

Uzman ekibimizle on derece hızlı ve güvenilir hizmet.

24/7 iletişim

Sizlere yedi gün yirmi dört saat kesintisiz irtibat sunmaktayız.

Uygun Malzemeler

Kırılacak veya hasar görebilecek eşyalara uygun paketleme hizmeti.